Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

HASIČI HODSLAVICE

Aktuality

HASIČI HODSLAVICE Vás srdečně zvou na oslavu 135. výročí založení sboru. Více v Úvodu.

22.7.2018 krátce před 15 hodinou jsme byli povoláni k požáru nízké budovy do Starého Jičína - Vlčnova. Dle prvotních informací měla hořet kuchyň v bytovce. Na místě se již nacházela profesionální jednotka z Nového Jičína a dobrovolná jednotka ze Starého Jičína, přijela i osádka ZZS.
12.6.2018 - krátce po 8 hodině ranní jsme spolu s HZS Nový Jičín vyjížděli k odstranění stromu.
26.4.2018 - Vyjezd jednotky: POZAR, NIZKE BUDOVY, hori drevena bouda u zeleznice. Vyjizdi: CAS 20 T815 Terno. Adresa: Morkov, Morkov,
prijezd z ul Padol. Spolu s námi zasahovala jednotka HZS Nový Jičín, JSDH Mořkov a JSDH Kopřivnice.
27.3.2018 - naše jednotka vyjela k nahlášenému požáru sklepa do Nového Jičína. Od začátku roku evidujeme již druhý zásah.
17.1.2018 - první výjezd letošního roku si naše jednotka připsala ve středu 17.1., kdy byla povolána k odstranění stromu na hlavní silnici vedoucí  do Valašského Meziříčí. Spolu s naši jednotkou zasahovala i profesionální jednotka z Nového Jičína.